Karl


Autopotahy OPEL KARL, NEDĚLENÁ ZADNÍ SEDADLA, od r. 2015, černé

Autopotahy OPEL KARL, NEDĚLENÁ ZADNÍ SEDADLA, od r. 2015, černé

Autopotahy OPEL KARL, NEDĚLENÁ ZADNÍ SEDADLA, od r. 2015, černé Popis produktu: Autopotahy na míru OPEL KARL, od r. 2015. Zadní opěradlo a sedadlo nedělené, 4 opěrky hlavy, izofixy. Silné polstrování,..Autopotahy OPEL KARL, DĚLENÁ ZADNÍ SEDADLA, od r. 2015, antracit

Autopotahy OPEL KARL, DĚLENÁ ZADNÍ SEDADLA, od r. 2015, antracit

Autopotahy OPEL KARL, DĚLENÁ ZADNÍ SEDADLA, od r. 2015, antracit Popis produktu: Autopotahy na míru OPEL KARL, od r. 2015. Zadní opěradlo a sedadlo DĚLENÉ za řidičem, 5 opěrek hlavy, izofixy. Silné..Koberce gumenné Opel Karl (2015- )

Koberce gumenné Opel Karl (2015- )

Dostupnosť tovaru - na objednávku do 14dní.  Dostupnosť tovaru - na objednávku do 14dní. Gumové autorohože pre vozidlo Opel Karl, ktoré sa vyrába od roku 2015, majú 1 cm vysoký okraj, ktorý chráni pôvodný koberec auta pred vodou, topiacim snehom a agresívnou soľou. Autorohože GLED­RING sa vyznačujú predovšetkým atraktívnym vzorom a moderným dizajnom, ale aj vysokou kvalitou spracovania. Ako jediné autorohože z nášho sortimentu sú jemne parfumované a nie sú cítiť typickým..Koberce gumenné Opel Karl (2015- )

Koberce gumenné Opel Karl (2015- )

Dostupnosť tovaru - na objednávku do 14dní. Dostupnosť tovaru - na objednávku do 14dní. Kvalitné gumové autoro­hože pre vozidlo Opel Karl, ktoré sa vyrába od roku 2015. Ide o sadu na celé vozidlo. Autorohože majú členitý dizajn, vďaka ktorému nedochádza k prelievaniu vody, napr. topiaceho snehu po kobercoch. Okraj autorohoží je približne 1 cm vysoký. Autorohože od nemeckého výrobcu Petex sú vyrábané na mieru a presne pasujú do interiéru daného vozidla, v tomto prípade Opel Karl...Koberce gumenné Vaňa do kufra Opel Karl (2015- )

Koberce gumenné Vaňa do kufra Opel Karl (2015- )

Dostupnosť tovaru - na objednávku do 14dní. Dostupnosť tovaru - na objednávku do 14dní. Vaňa do kufra pre vozidlo Opel Karl, ktoré sa vyrábalo od roku 2015. Špecifikácie: Vaňa do kufra s protišmykovou úpravou presne kopíruje rozmer batožinového priestoru Vášho auta protišmyková úprava zabezpečí veľkú stabilitu prevážaného nákladu vyrobené z recyklovaného ekologického materiálu praktický okraj 4–6 cm výrobca firma REZAW PLAST..© 2020 Auto moto doplnky a príslušenstvo: Kontakt