Man


Redukce MAN 12 pin

Redukce MAN 12 pin

Redukce MAN 12 pin Profesionální redukce pro nákladní vozy značky MAN. Redukce je pro přechod ze 16 pinů na 12 pinů...Koberce gumenné Man TGX (2007- )

Koberce gumenné Man TGX (2007- )

Dostupnosť tovaru - na objednávku do 14dní. Dostupnosť tovaru - na objednávku do 14dní. Kvalitné gumové autoro­hože pre ťahač Man TGX, ktorý sa vyrába od roku 2007. Ide o sadu na celé vozidlo. Autorohože majú členitý dizajn, vďaka ktorému nedochádza k prelievaniu vody, napr. topiaceho snehu po kobercoch. Okraj autorohoží je približne 1 cm vysoký. Autorohože od nemeckého výrobcu Petex sú vyrábané na mieru a presne pasujú do interiéru daného vozidla, v tomto prípade Man TGX...Koberce gumenné MAN TGATGSTGL (2007- )

Koberce gumenné MAN TGATGSTGL (2007- )

Dostupnosť tovaru - na objednávku do 14dní.  Dostupnosť tovaru - na objednávku do 14dní.  Kvalitné gumové autoro­hože pre ťahač Man TGA/TGS/TGL, ktorý sa vyrába od roku 2007. Ide o sadu na celé vozidlo. Autorohože majú členitý dizajn, vďaka ktorému nedochádza k prelievaniu vody, napr. topiaceho snehu po kobercoch. Okraj autorohoží je približne 1 cm vysoký. Autorohože od nemeckého výrobcu Petex sú vyrábané na mieru a presne pasujú do interiéru daného vozidla, v tomto prípade..© 2020 Auto moto doplnky a príslušenstvo: Kontakt